PDF Download

PDF Download dla Mac

Zarządzaj plikami PDF w przeglądarce Firefox

PDF Download jest darmowym dodatkiem do przeglądarki Firefox. Umożliwia swobodne zarządzanie dokumentami PDF dostępnymi w internecie. PDF Download usprawnia pracę z dokumentami PDF, które standardowo otwierają się w przeglądarce Firefox powodując... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zmniejsza ryzyko awarii przeglądarki Firefox podczas otwierania dokumentów PDF
  • Informuje o rozmiarze pliku PDF

Wady

  • Nie działa w przypadku niektórych stron internetowych

Bardzo dobry
8

PDF Download jest darmowym dodatkiem do przeglądarki Firefox. Umożliwia swobodne zarządzanie dokumentami PDF dostępnymi w internecie.

PDF Download usprawnia pracę z dokumentami PDF, które standardowo otwierają się w przeglądarce Firefox powodując problemy, takie jak zawieszenie przeglądarki. Po zainstalowaniu PDF Download, zanim cokolwiek się stanie, możesz zadecydować o dalszym postępowaniu z dokumentem PDF.

Po kliknięciu na odnośnik zawierający plik PDF zgłasza się PDF Download oferując kilka opcji. Dostępne jest pobranie dokumentu na twardy dysk lub wyświetlenie go jako standardowej strony internetowej. Ponadto w PDF Download istnieje możliwość przekształcenia stron internetowych w dokumenty PDF oraz wysyłanie ich poczta elektroniczna.

PDF Downloader poprawnie wypełnia większość swoich funkcji, niestety w przypadku pewnych stron program nie zgłasza się.

Jeśli masz problemy z otwieraniem dokumentów PDF w przeglądarce Firefox wypróbuj PDF Download. Unikniesz awarii przeglądarki.

Najczęściej pobierane Programy narzędziowe na mac

PDF Download

Download

PDF Download 2.0.0.2

Opinie użytkowników o PDF Download

Sponsorowany×